İçindeki Mucize pdf oku indir

tarafından
28
İçindeki Mucize pdf oku indir

Dünyaya ceza çekmeye değil, kendini deneyimlemeye, eğlenerek öğrenmeye, sana verilen akıl ve yetenek ile onu şekillendirmeye geldiğini biliyor musun? Allah “Ol” dedi ve Ol’duk. Her şey bir düşünce ile başladı. Sen de düşüncelerinle hayatını şekillendirdiğinin farkında mısın?
Düşüncelerin, söylediklerin ve yaptıkların bir duadır ve mutlaka Allah  tarafından cevaplandırılır. Bu da senin kaderini şekillendirir. Önemli olan kim olduğun değil, kim olmak istediğindir. Her birimizin yaşam yolculuğu kendi parmak izini taşır. Kendi gerçeğine giden yolculuğa başladığında kendi ihtişamına varacak olan yola da koyulmuş olursun. Bu kitapla bu yolculuğa çıkmaya var mısın?
“Ben nasıl ve neden yaratıldım?” “Hayat amacım, misyonum ne? Neden dünyadayım?” “Yaşamımı daha mutlu hale nasıl getirebilirim?” gibi soruların varsa aradığın cevapları bu kitapta bulacaksın.
Gerçek SEN ve ‘İçindeki Mucize’ ile tanışmaya hazır mısın? 
MUCİZE SENSİN…
MUCİZENİN TA KENDİSİSİN…
 

İçindeki Mucize isimli 304 sayfadan oluşan kitap ; Anıl Şehirlioğlu tarafından kaleme alınmıştır. YEDİVEREN YAYINLARI yayınevinin 04.11.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. İçindeki Mucize isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

İçindeki Mucize pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.