Kanatlar ve Küller Sarayı pdf oku indir

tarafından
16
Kanatlar ve Küller Sarayı pdf oku indir

DÜŞMANINI TANIMAK İÇİN ÖNCE ONUNLA DOST OLMALISIN.
 
Feyre Bahar Sarayı’na döndü. Tamlin’in yapacakları ve Prythian’a diz çöktürmeye uğraşan kral hakkında bilgi toplamaya kararlı. Ama bunu yapabilmek için ölümcül bir oyun oynaması gerekiyor. Yaklaşan savaş hepsini tehdit ederken, Feyre tehlikeli Yüce Lordlardan hangisine güvenmesi gerektiği konusunda bir karar vermek, müttefikini en olmayacak yerlerde aramak zorunda. New York Times Çok Satanlar listesinin bir numarasına yerleşen “Dikenler ve Güller Sarayı” dizisinin üçüncü kitabı Kanatlar ve Küller Sarayı’nda, ordular dünyayı kana boyayacak bir savaşa hazırlanıyor.
 

Kanatlar ve Küller Sarayı isimli 764 sayfadan oluşan kitap ; Sarah J. Maas tarafından kaleme alınmıştır. DEX KİTAP yayınevinin 14.02.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kanatlar ve Küller Sarayı isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Suçluyorum (Kısa Klasik) pdf oku indir başlıklı makalemizde Suçluyorum (Kısa Klasik) indir, Suçluyorum (Kısa Klasik) oku ve Suçluyorum (Kısa Klasik) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kanatlar ve Küller Sarayı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.