Seraph of the End – Kıyamet Meleği Cilt 5 pdf oku indir

tarafından
12
Seraph of the End – Kıyamet Meleği Cilt 5 pdf oku indir

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğu’nun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almaktı ve şimdi en ön saflarda vampirlerle savaşıyor.
 
Yuiçiro sonunda kendine geldi. Hiiragiler türlü türlü sorular sorup Yuiçiro’yu sorgulamaya başladı… hiiragi ailesinin kibir dolu tavırları karşısında arkadaşlarının ne kadar önemli olduğunu anlayan Yuiçiro, hem Mikeala’yı vampirlerin elinden kurtarmak hem de arkadaşları için şeytan büyüsü donanımının gücünü artırmak için canla başla eğitim yapmaya koyuldu. Bakalım her şey planladığı gibi gidecek mi?!
 

Seraph of the End – Kıyamet Meleği Cilt 5 isimli 192 sayfadan oluşan kitap ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA yayınevinin 05.02.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Seraph of the End – Kıyamet Meleği Cilt 5 isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Seraph of the End – Kıyamet Meleği Cilt 5 pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.