1-5 Yaş Çocuğunun Gelişimi Beslenmesi Oyunları pdf oku indir

tarafından
21
1-5 Yaş Çocuğunun  Gelişimi Beslenmesi Oyunları pdf oku indir

Anneciğim ben büyüyorum!
Sevgili anneciğim,
Mini minnacık bir battaniyenin içinde beni eve getirdiğin günü hatırlıyor musun? Bana aldığın kıyafetler bile üzerime büyük gelmişti. Belki küçük bedenime bakıp nasıl büyüyeceğimi düşünmüştün. Hatta belki biraz korkmuştun. Oysa aradan aylar geçti ve ben ilk yaşımı doldurdum bile…
Şimdi seninle yepyeni bir eşiğin girişinde duruyoruz. Bebeklikten çocukluğa doğru hızla yürüyen küçük bir kâşifim artık. Tabii benimle birlikte, bana dair heyecanların, kaygıların ve soruların da büyüyor. Mutlu bir çocuk olmam için her şeyi doğru yapmak istiyorsun.
 
Merak etme! Bu konuda en büyük yardımcın yine ben olacağım. Bakımımdan beslenmeme, oyunlarımdan gelişimime kadar bilmen gereken tüm bilgileri tek tek sana anlatacağım.
İşte çocukluk yıllarımda ihtiyacın olan tüm bilgiler!
Benim dünyama konuk olmaya hazır mısın?
 
Annelerin çocuk eğitimiyle ilgili yakından takip ettiği yazar Hatice Kübra Tongar bu kitabında çocuğun dilinden sesleniyor. 1-5 yaş çocuğunu yakından tanımak, isteklerini ve ihtiyaçlarını anlamak için rengarenk bir başucu kitabı!
 

1-5 Yaş Çocuğunun Gelişimi Beslenmesi Oyunları isimli 288 sayfadan oluşan kitap ; Hatice Kübra Tongar tarafından kaleme alınmıştır. HAYY KİTAP yayınevinin 21.02.2017 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. 1-5 Yaş Çocuğunun Gelişimi Beslenmesi Oyunları isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Gücünü Kendinden Alan Çocuk pdf oku indir başlıklı makalemizde Gücünü Kendinden Alan Çocuk indir, Gücünü Kendinden Alan Çocuk oku ve Gücünü Kendinden Alan Çocuk pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

1-5 Yaş Çocuğunun Gelişimi Beslenmesi Oyunları pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.