Bizimle Başladı Bizimle Bitti pdf oku indir

tarafından
18
Bizimle Başladı Bizimle Bitti pdf oku indir

“GELECEKTE BİR MUCİZE OLUR DA KENDİNİ YENİDEN ÂŞIK OLACAK DURUMDA BULURSAN, BANA ÂŞIK OL.”
 
Ailesinden ona miras kalan öğrenilmiş çaresizliğe başkaldıran
Lily’nin tüm acılara rağmen yeniden doğuşunun ümit ve sevgi dolu hikâyesi…
 
İçine doğdukları aileyi seçememenin yarattığı acının üstesinden beraber gelmeye çalışan Lily ile Atlas’ın hayatlarındaki ve hayallerindeki dönüşüm hayranlık uyandırıyor. İlginç tesadüflerle bezeli bu romanı okurken kendinizden bir parça bulacaksınız.
 
Bizimle Başladı Bizimle Bitti, asla vazgeçmeyen ve “yüzmeye devam etmek” isteyenlerin kitabı; başkaldırının ve empatinin yazıya dökülmüş hâli…
 
“Colleen Hoover, cesaretle, umutla ve gözyaşlarıyla inşa ettiğimiz aşkın kırılganlığını hatırlatıyor bize. Kalbi çarpan herkes bu kitabı okumalı.”
– Kami Garcia, The New York Times çoksatan yazarı
 
“Gerçekten muhteşem, çok dokunaklı ve etkisini her zaman hissedeceğiniz bir hikâye. Nesilden nesile, elden ele aktarılacak bir kitap.”
– USA Today
 
“Colleen Hoover’ın en cesur ve cüretkâr romanı. Sizi hemen içine çekecek bir hikâye.”
– New York Daily News
 
 

Bizimle Başladı Bizimle Bitti isimli 376 sayfadan oluşan kitap ; Colleen Hoover tarafından kaleme alınmıştır. EPSİLON YAYINEVİ yayınevinin 16.08.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Bizimle Başladı Bizimle Bitti isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Rüveyda pdf oku indir başlıklı makalemizde Rüveyda indir, Rüveyda oku ve Rüveyda pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizimle Başladı Bizimle Bitti pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.