Işığı Arayanların Karanlık Yanı pdf oku indir

tarafından
24
Işığı Arayanların Karanlık Yanı pdf oku indir

Her insanın içinde karanlık bir yan vardır. Bu bizim kendi içimizde kabulleneceğimiz, kendimizden ve başkalarından gizlediğimiz ve bilinçsizce başkalarına yansıttığımız yanımızdır. Karanlık yan ışığa çıkarılmadığı için karanlıktır. Onu ortaya çıkarıp, sahiplenip, onunla bütünleşmedikçe bu yanımız bizi sürekli engellemeyi, bize her türlü acıyı, korkuyu, mutsuzluğu yaşatmayı ve hayatımıza bu yanımıza aynalık eden insanları çekmeyi sürdürecektir.
Bu karanlık yanımızla bütünleşmemiz, onun engelleyici ve yıkıcı etkisinden kurtulmamızı, kabul edemediğimiz yanlarımızı gizlemek için kullandığımız maskelerde kısılıp kalmış yaşam enerjimizin serbest kalmasını sağlar. Aydınlanmaya giden yol sadece tanrısal olanı aramayı değil, karanlık benliğin tümüyle kabullenilmesini ve böylece muhteşem bütünlüğümüze erişmeyi içerir.

Bu kitap sizin kendinizi, başkalarını ve dünyayı görüş biçimimizi edebiyen değiştirecektir. O sizi ve yaşamınızı muazzam bir biçimde değiştirebilecek bir anlayış sunmaktadır.
 

Işığı Arayanların Karanlık Yanı isimli 216 sayfadan oluşan kitap ; Debbie Ford tarafından kaleme alınmıştır. AKAŞA YAYINLARI yayınevinin 24.08.2001 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Işığı Arayanların Karanlık Yanı isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Sınav Kaygısını Yenmek için 16 Etkin Uygulama pdf oku indir başlıklı makalemizde Sınav Kaygısını Yenmek için 16 Etkin Uygulama indir, Sınav Kaygısını Yenmek için 16 Etkin Uygulama oku ve Sınav Kaygısını Yenmek için 16 Etkin Uygulama pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Işığı Arayanların Karanlık Yanı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.