Dahiler Sınıfı: Mozart Müziğin Dahisi pdf oku indir

tarafından
4
Dahiler Sınıfı: Mozart Müziğin Dahisi pdf oku indir

Önce müzik bir çocuğun ruhunu fethetti. Sonra çocuk büyüdü, müziği fethetti. Adı Wolfgang Amadeus Mozart’tı; bestecilerin en büyüğü.
 
Büyük ilgi gören Dâhiler Sınıfı serisi MOZART: Müziğin Dâhisi ile devam ediyor.
 
Dâhiler Sınıfı Serisi Hakkında:
Bunlar, her biri kendi yöntemiyle; kelimeleriyle, icatlarıyla, seçimleriyle ve hatta kaderleriyle dünyayı değiştirmiş kadınların ve erkeklerin hayat hikâyeleri; şaşkınlık ve hayranlık duymanızı sağlayacak, hayal gücü ve merak duygunuzu harekete geçirecek büyüleyici hikâyeler. Dâhiler Sınıfı serisi bu özel insanları çocuklarla (9 yaş ve üstü) tanıştırmak üzere tasarlandı. İlk olarak yayımlandığı İtalya’da büyük övgü toplayan ve ardından pek çok dile çevrilen Dâhiler Sınıfı, minik ebadı, renkli illüstrasyonları, bilgiyi heyecan ve macerayla birleştiren anlatımıyla çocukların kolay okuyacağı, zor unutacağı, onlara öğrendiklerinden daha da fazlasını merak ettirecek bir seri.
 

Dahiler Sınıfı: Mozart Müziğin Dahisi isimli 80 sayfadan oluşan kitap ; Davide Morosinotto tarafından kaleme alınmıştır. DOMİNGO YAYINEVİ yayınevinin 08.01.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Dahiler Sınıfı: Mozart Müziğin Dahisi isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Dahiler Sınıfı: Mozart Müziğin Dahisi pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.