Ölmez Otu / Dağın Öte Yüzü 3 pdf oku indir

tarafından
8
Ölmez Otu / Dağın Öte Yüzü 3 pdf oku indir

Başı dara düşenler, yarattıları düş dünyasında bulurlar yollarını. Ayakta kalabilmek için sığındıkları bu dünya bir yandan onları yaşatırken, bir yandan da hikayelerini örer. Dağın Öte Yüzü üçlüsü darda kalanların yarattıkları düş dünyasının büyük ve görkemil hikayesidir.

Üçlünün üçüncü kitabı Ölmez Otu Toros dağlarından Çukurova’ya uzanan bir toprakta yeşerir. Pamuk toplamaya inen Yalak köylülerine kendi yarattıkları efsane eşlik eder. Ancak mitin yıkılışını anlatan satırlar, vahşi olduğu kadar olağanüstü bir türlü gibi içimize işler.
 

Ölmez Otu / Dağın Öte Yüzü 3 isimli 352 sayfadan oluşan kitap ; Yaşar Kemal tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 05.01.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Ölmez Otu / Dağın Öte Yüzü 3 isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Ben Malala (Genç Okurlara Özel Baskı) pdf oku indir başlıklı makalemizde Ben Malala (Genç Okurlara Özel Baskı) indir, Ben Malala (Genç Okurlara Özel Baskı) oku ve Ben Malala (Genç Okurlara Özel Baskı) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ölmez Otu / Dağın Öte Yüzü 3 pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.