Dersimiz: Atatürk pdf oku indir

tarafından
15
Dersimiz: Atatürk pdf oku indir

Atatürk’ü en doğru ve en yalın biçimde herkese anlatabilecek tek kitap.
Tarih, savaşlarda düşmana galip gelen büyük komutanlarla dolu. Tarihte milletlerini daha ileriye götürmek için çalışan birçok önemli önder var. Ama hiçbiri Atatürk gibi anılmıyor, özlenmiyor. Tarih sayfalarında uyuyorlar.
Çünkü aralarında Atatürk gibi hem vatanını düşmanlardan temizleyip yeni bir devlet kuran, hem milletini sömürüden, hurafelerden, ortaçağlılıktan kurtarıp çağdaş uygarlığa kavuşturan biri yok.
Üstelik Atatürk’ün Milli Mücadele ve Cumhuriyet zaferlerinin özellikleri, koşulları incelenirse, benzersiz büyüklüğü daha iyi anlaşılır.
Atatürk yoksul, ilkel, geri, çağdışı toplumu çağa açan, Anadolu aydınlanmasını başlatan, Türkiye’yi kalkındıran insandır.
Bu konuda da örneği yok.
Birliğimizi, dirliğimizi, geleceğimizi korumak için büyük küçük, kadın erkek herkese gerçek Atatürk’ü, değerini, büyüklüğünü, örneksizliğini iyi anlatmalıyız. Okulda, ailede, iş yerinde, basında, televizyonlarda, radyolarda, yurtdışında, her yerde, herkese.
Dersimiz: Atatürk bu büyük ödevin bir adımıdır.

• Öğretmen ve öğrencilerin her zaman başvurabilecekleri eşsiz bir kaynak.
• Senaryonun tam metni.
• Turgut Özakman’ın yalın ve güzel diline eşlik eden renkli film kareleriyle hazırlanan kitap 17 Mart 2010’da filmin galasıyla birlikte kitapçılarda.
 

Dersimiz: Atatürk isimli 112 sayfadan oluşan kitap ; Turgut Özakman tarafından kaleme alınmıştır. BİLGİ YAYINEVİ yayınevinin 17.03.2010 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Dersimiz: Atatürk isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Dersimiz: Atatürk pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.