Türkçülüğün Esasları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

tarafından
16
Türkçülüğün Esasları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

Türkçülüğün Esasları, Ziya Gökalp’in uluslararası araştırmaları ve incelemelerinden elde ettiği sosyolojik bir eser. Gökalp, Türk milliyetçiliğinin temellerini anlattığı çalışmasında, ‘yakın planda Türkçülük, uzak planda Turancılık’ prensibiyle adlandırdığı mefkûresini en ince detaylarıyla okura aktarıyor. Cumhuriyetin kuruluş aşamasında bir arayış içerisine giren Türk milletinin kim olduğu, nereden geldiğini ve nereye gitmesi gerektiği sistematize edilerek bütünlük içinde okura sunuluyor.
 

Türkçülüğün Esasları (Cep Boy) (Tam Metin) isimli 191 sayfadan oluşan kitap ; Ziya Gökalp tarafından kaleme alınmıştır. KARBON KİTAPLAR yayınevinin 24.05.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Türkçülüğün Esasları (Cep Boy) (Tam Metin) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan 20. Yüzyıl Siyasi Tarihi 1914-1995 (Ciltli) pdf oku indir başlıklı makalemizde 20. Yüzyıl Siyasi Tarihi 1914-1995 (Ciltli) indir, 20. Yüzyıl Siyasi Tarihi 1914-1995 (Ciltli) oku ve 20. Yüzyıl Siyasi Tarihi 1914-1995 (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Türkçülüğün Esasları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.