Her Şeyin Bir Anlamı Var pdf oku indir

tarafından
17
Her Şeyin Bir Anlamı Var pdf oku indir

Kemal Sayar soruyor: İnsan varoluşa sinmiş olan o güzelliği nasıl ortaya çıkarabilir?
Kendinde saklı duran ve modern medeniyet tarafından âdeta baskılanan merhamet, şükran, cesaret gibi
Olumlu özelliklerini bilince nasıl taşıyabilir?
Her Şeyin Bir Anlamı Var, hem bu sorulara yanıtlar bulmaya çalışıyor hem de okurların iç dünyasına ayna tutuyor.
 
“Şimdi diyorum ki ben sana, her şeyin bir anlamı var. Çiçeğin, böceğin, dalları eğen rüzgârın, ağzımızdan çıktıktan sonra uzayda yüzyıllarca asılı duran sözcüklerin bir anlamı var. Hiçbir şey kaybolmuyor. Hiçbir hıçkırık, hayal kırıklığının yaydığı hiçbir titreşim, içimizde bir coşkunun pır pır kanatlanışı, asla kaybolmuyor. Kâinat gibi, insan da enerjisini sakınıyor. Sonra dağınık duran her şey, biz onu çağırmayı bilirsek, bir yapbozun parçaları gibi birleşip bir şey söylüyor.”
 

Her Şeyin Bir Anlamı Var isimli 304 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Kemal Sayar tarafından kaleme alınmıştır. KAPI YAYINLARI yayınevinin 01.03.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Her Şeyin Bir Anlamı Var isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Çocuklar İçin Farkındalık Sakin, Mutlu ve Kontrollü Olmak İçin 30 Eğlenceli Etkinlik pdf oku indir başlıklı makalemizde Çocuklar İçin Farkındalık & Sakin, Mutlu ve Kontrollü Olmak İçin 30 Eğlenceli Etkinlik indir ve Mutlu ve Kontrollü Olmak İçin 30 Eğlenceli Etkinlik oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Her Şeyin Bir Anlamı Var pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.