Üç Nasihat pdf oku indir

tarafından
14
Üç Nasihat  pdf oku indir

Ömer Seyfettin, konusunu günlük olaylardan, hatıralardan, tarih, masal ve efsanelerden alan etkileyici hikâyeler yazmıştır. Ömer Seyfettin okumaları, yetişme çağındaki nesillere tarihsel perspektife sahip bir bilinç ve dil zevki kazandırır.

Ömer Seyfettin Üç Nasihat’te, yılda bir kuruş ve bir nasihat karşılığında Müstakim Efendi’ye hizmetçilik eden genç Durmuş’un sabır ve tevekkülünü anlatıyor. Bir musibetin bin nasihatten evla olduğu hayatta, bazen bir nasihatin binlerce liradan daha yararlı olduğunu bilen bilge insanlar da vardır.
 

Üç Nasihat isimli 68 sayfadan oluşan kitap ; Ömer Seyfettin tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 01.06.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Üç Nasihat isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Nefes: Kayıp Bir Sanatın Yeni Bilimi pdf oku indir başlıklı makalemizde Nefes: Kayıp Bir Sanatın Yeni Bilimi indir, Nefes: Kayıp Bir Sanatın Yeni Bilimi oku ve Nefes: Kayıp Bir Sanatın Yeni Bilimi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Üç Nasihat pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.