Nefes: Kayıp Bir Sanatın Yeni Bilimi pdf oku indir

tarafından
10
Nefes: Kayıp Bir Sanatın Yeni Bilimi pdf oku indir

Doğru şekilde nefes almayı biliyor musunuz?
 
Nefes, sağlıklı bir yaşam sürdürmenin önemli yapıtaşlarından biri ve günde yaklaşık yirmi beş bin kez nefes alıp veriyoruz. Ancak modern dünyada çoğumuzun doğru nefes alıp verme becerisi zayıflamış durumda. Bu durum, hem hayat kalitemizi düşürüyor hem de başka birçok rahatsızlığa davetiye çıkarıyor.
 
James Nestor, nefesle ilgili problemlerin nasıl üstesinden gelinebileceğini öğrenmek için dünyayı dolaşarak cevapları tarihte, yeraltı mezarlıklarında, göğüs hastalıkları birimlerinde, ortodonti kliniklerinde ve nefes pratiğiyle ilgili eski metinlerde arıyor; nefes alıp verme şeklimizi değiştirmenin atletik performansı artırabileceğini ya da horlamaya, astıma ve otoimmün hastalıklara iyi gelebileceğini gösteren araştırmaları tarıyor.
 
Binlerce yıllık tıbbi metinlerle göğüs hastalıkları, psikoloji ve biyokimya alanlarında yapılmış son araştırmaları bir araya getiren Nefes’i okuduktan sonra bir daha asla eskisi gibi nefes almayacaksınız.
 
 
“Bu kitabı okuyunca nefes alma şeklinizi değiştirmek isteyeceksiniz.”
Evening Standard
 

Nefes: Kayıp Bir Sanatın Yeni Bilimi isimli 304 sayfadan oluşan kitap ; James Nestor tarafından kaleme alınmıştır. MUNDİ yayınevinin 02.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Nefes: Kayıp Bir Sanatın Yeni Bilimi isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler pdf oku indir başlıklı makalemizde Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler indir, Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler oku ve Aynalar Cehennemi ve Diğer Öyküler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Nefes: Kayıp Bir Sanatın Yeni Bilimi pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.