Kendine Hoş Geldin pdf oku indir

tarafından
18
Kendine Hoş Geldin pdf oku indir

Kahverengi dallardan pembe çiçekler açtığına göre, ümitsizliğe gerek yok.”
 
Kendinden başka kimseye ihtiyacın yok. En kötü gününü düşün. Sana, “Yanındayım,” diyen onca insan vardı. Tek başına atlatmadın mı? Düştün, ayağa kendin kalkmadın mı? Doldun, tek başına ağlamadın mı? Soruyorum sana: Değmeyecek insanlar için kendine yeteri kadar haksızlık yapmadın mı?
 
İnsanlar gelip geçici. Unutma, kimse senden daha çok düşünmeyecek seni. “Gitmem,” diyenler gidecek, sen yine kendine geleceksin. Düşeceksin, ayağa yine kendin kalkacaksın. Yaralanacaksın, yaralarını kendin saracaksın. Onca acının içinden yine tek başına çıkacaksın. Sarılmaya ihtiyacın olacak, yine kendine sarılacaksın. Dertlerin seni yakacak, Anka kuşu gibi küllerinden doğacaksın.
 
Kendine iyi bak, sana en çok sen lazımsın.
 

Kendine Hoş Geldin isimli 168 sayfadan oluşan kitap ; Miraç Çağrı Aktaş tarafından kaleme alınmıştır. İNDİGO KİTAP yayınevinin 19.03.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kendine Hoş Geldin isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Dil Ve Edebiyat Araştırmalarında Ahlak Ve Yöntem pdf oku indir başlıklı makalemizde Dil Ve Edebiyat Araştırmalarında Ahlak Ve Yöntem indir, Dil Ve Edebiyat Araştırmalarında Ahlak Ve Yöntem oku ve Dil Ve Edebiyat Araştırmalarında Ahlak Ve Yöntem pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kendine Hoş Geldin pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.