Dil Ve Edebiyat Araştırmalarında Ahlak Ve Yöntem pdf oku indir

tarafından
12
Dil Ve Edebiyat Araştırmalarında Ahlak Ve Yöntem pdf oku indir

DİL ve EDEBİYAT ARAŞTIRMALARINDA AHLAK ve YÖNTEM adlı bu kitap Türk Dili ve Edebiyatı, Türkçe Eğitimi, Çağdaş Türk Lehçele­ri ve Edebiyatları, Dilbilim Ana Bilim Dalları ile yabancı dil ve edebiyat alanlarında eğitim gören lisansüstü öğrencilerin Bilimsel Araştırma Yöntemleri ve Etik dersinin içeriğine ve bu alanların ihtiyaçlarına göre hazırlanmıştır. 
Bu kitapta ele alınan çoğu başlıkta, o konuyla ilgili yanlış ve doğru uy­gulamalara örnekler verilerek özellikle yazma sürecinin başındaki lisansüstü öğrencilerin ve araştırmacıların, eksiklerini fark edip yazma yeteneklerini kademeli bir şekilde geliştirmeleri hedeflenmiştir.
Bu kitapta birçok bölümde teori kısa tutulmaya; sorunlar, yanlış örnekler ve çözüm yolları öne çıkarılmaya çalışılmış­tır. Böylece okuyucuya, nazarî bilgiyi uygulamaya koyabilme hususunda kılavuzluk etmek amaçlanmıştır.
 

Dil Ve Edebiyat Araştırmalarında Ahlak Ve Yöntem isimli 405 sayfadan oluşan kitap ; Selçuk Çıkla tarafından kaleme alınmıştır. AKÇAĞ YAYINLARI yayınevinin 06.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Dil Ve Edebiyat Araştırmalarında Ahlak Ve Yöntem isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan 72. Koğuş pdf oku indir başlıklı makalemizde 72. Koğuş indir, 72. Koğuş oku ve 72. Koğuş pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dil Ve Edebiyat Araştırmalarında Ahlak Ve Yöntem pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.