72. Koğuş pdf oku indir

tarafından
11
72. Koğuş pdf oku indir

Türk edebiyatının en önemli kalemlerinden biri olan Orhan Kemal’in başyapıtlarından biri olan 72. Koğuş, insan haysiyetinin düşebileceği en dipsiz kuyunun hikâyesidir Tüm yapıtlarında her şeye rağmen insana olan inancını ve sevgisini korumuş olan Orhan Kemal, bu derin çukura yuvarlanmış olan insanların, en yakınını bile üç kuruşa vurabilecek kadar alçalmış olanların dünyasını bir koğuşun karanlığında anlatırken bile direnişin sesini duyuruyor okurlarına. Alçalışın bile yok edemeyeceği insanlık onurunu dile getiriyor.

Orhan Kemal’in kitapları bîr okurun hayatta rastlayabileceği o çok nadir hazineler arasında yer alır. Çok az yazar okurunun dünyasında onun kadar iz kakır, çok az yazar okurunu onun kadar biçimlendirir. Orhan Kemal umudu ve aydınlığı yeniden kazanmamız için yol gösterir bize. Orhan Kemal’in kitapları bîr okurum hayatta rastlayabileceği o çok nadir hazineler arasında yer alır. Çok az yazar okurunun dünyasında onun kadar iz bırakır.
 

72. Koğuş isimli 100 sayfadan oluşan kitap ; Orhan Kemal tarafından kaleme alınmıştır. EVEREST YAYINLARI yayınevinin 29.09.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. 72. Koğuş isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Durgun Don (4 Kitap Takım Özel Kutulu) pdf oku indir başlıklı makalemizde Durgun Don (4 Kitap Takım Özel Kutulu) indir, Durgun Don (4 Kitap Takım Özel Kutulu) oku ve Durgun Don (4 Kitap Takım Özel Kutulu) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

72. Koğuş pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.