İlim Yolunda Sabır (Genişletilmiş Baskı) pdf oku indir

tarafından
11
İlim Yolunda Sabır (Genişletilmiş Baskı) pdf oku indir

İlmin anahtarı sabırda saklıdır. Âlimler, bu anahtara ulaşmak için bıkıp usanmadan her türlü zorluğa katlanarak ilmi kendilerine yoldaş edinmişlerdir. Seyahat ederek, sıkı çalışarak, uykusuz kalarak ilim arayan her âlim, ancak bu zahmetinin sonunda başarıya ulaşabilmiştir. Abdulfettâh Ebû Gudde’nin elinizdeki bu eseri, ilim uğruna gayret sarf eden, yaz kış, gece gündüz demeden kendilerini ilme adayanların hayatlarından örnekler sunmaktadır. Bu örnekler, öğrenme azminizi artıracak, hedeflerinizi yükseltecek, kalplerinizi aydınlatacak, engellere karşı sabretmenizi sağlayacaktır.
 
 

İlim Yolunda Sabır (Genişletilmiş Baskı) isimli 408 sayfadan oluşan kitap ; Abdulfettah Ebu Gudde tarafından kaleme alınmıştır. TAKDİM yayınevinin 20.08.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. İlim Yolunda Sabır (Genişletilmiş Baskı) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Müjde Veren Rüyalar / Mehmet Emin Kırgil İle Rüyalara Cevaplar 2 pdf oku indir başlıklı makalemizde Müjde Veren Rüyalar / Mehmet Emin Kırgil İle Rüyalara Cevaplar 2 indir, Müjde Veren Rüyalar / Mehmet Emin Kırgil İle Rüyalara Cevaplar 2 oku ve Müjde Veren Rüyalar / Mehmet Emin Kırgil İle Rüyalara Cevaplar 2 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlim Yolunda Sabır (Genişletilmiş Baskı) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.