Değerleme İçin Küçük Kitap pdf oku indir

tarafından
8
Değerleme İçin Küçük Kitap pdf oku indir

“Aswath Damodoran, esasen bireysel yatırımcıları düşünerek hazırladığı bu rehberde, güçlü teori ve iyi uygulamaları, yeni başlayanların bile kolayca anlayıp uygulayabileceği yalın bir dille anlatıyor. Örnek vaka analizleri ve modellerle de hakikaten kıymetli bir değerleme anlayışı sunuyor.”
Erhan Topaç – Gedik Yatırım, Yönetim Kurulu Başkanı
 
“Mükemmel Bir Yol Haritası.”
Ali Kerim Akkoyunlu – Gedik Yatırım Araştırma Direktörü
“Damodaran’ın Değerleme İçin Küçük Kitabı hakkında ‘küçük’ hiçbir şey yoktur. Tüm işletme değerlemelerinin dayanağını oluşturan ve kendisinin yüzlerce sayfalık klasiklerinde anlatılan çeşitli fikirler bütünü, aynı özen, açıklık, keskinlik ve akıl seviyesinde buradadır.”
Anant K. Sundaram – Profesör, Tuck İşletme Fakültesi, Dartmouth Koleji
 
“Değerleme için Küçük Kitap öğrencilerime ve arkadaşlarıma tavsiye edeceğim harika bir kitaptır. Bu kitap, güçlü bir teori ve iyi uygulamaların etkileyici bir sentezidir. Yeni başlayanlar için tamamıyla uygundur. Aynı zamanda finans uzmanlarının profesyonel kütüphanesine yapılan önemli bir katkıdır. Tereddütsüz sahip olun.”
Pablo Fernandez – Finans Profesörü, IESE İşletme Fakültesi, İspanya
 
“Damodaran’ın hızlı okunan kitabı, gerek kurumsal gerekse de çok yönlü bireysel yatırımcılar için değerli açılımlar sunmaktadır. Damodaran, ‘değer yaratan etkenleri’; ‘içsel’ (gelir yaklaşımı) ve ‘göreceli’ (piyasa yaklaşımı) analiz sınırlarında, farklı hisse senetleri için geniş bir kategoride tanımlamaktadır.Damodaran ayrıca bakılacak en önemli faktörleri ve her bir kategori için bunların değerlemede nasıl ele alınacağını da göstermektedir.”
Shannon Pratt
Başkan ve İcra Kurulu Başkanı, Shannon Pratt Valuations
 
 

Değerleme İçin Küçük Kitap isimli 264 sayfadan oluşan kitap ; Aswath Damodaran tarafından kaleme alınmıştır. SCALA YAYINCILIK yayınevinin 18.03.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Değerleme İçin Küçük Kitap isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Seraph of the End - Kıyamet Meleği (Cilt 3) pdf oku indir başlıklı makalemizde Seraph of the End - Kıyamet Meleği (Cilt 3) indir, Seraph of the End - Kıyamet Meleği (Cilt 3) oku ve Seraph of the End - Kıyamet Meleği (Cilt 3) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Değerleme İçin Küçük Kitap pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.