Psikodinamik Psikiyatri ve Normaldışı Davranışlar pdf oku indir

tarafından
22
Psikodinamik Psikiyatri ve Normaldışı Davranışlar pdf oku indir

Engin Geçtan’ın 1975’te yayımlanan bu ilk kitabı, yalnızca akademik çevrelerde yaygın biçimde kullanılmakla kalmayıp, aynı zamanda dinamik psikiyatri alanına ilgi duyan geniş bir okur kesiminin de başucu kitabı olmuş, on altı baskı yapmış klasik bir yapıt.

“Temel Kavramlar”, “Psikodinamik Psikiyatri” ve “Ruhsal Bozukluklar” başlıklı üç bölümden oluşan kitap, alanının temel kavramlarını tanımlaması, bunları psikiyatri tarihi içine yerleştirmesi ve belli başlı yaklaşım tarzlarını ve tartışma noktalarını içermesi nedeniyle, günümüzde de bir giriş kitabı ve temel kaynak olma niteliğini koruyor.
 

Psikodinamik Psikiyatri ve Normaldışı Davranışlar isimli 396 sayfadan oluşan kitap ; Engin Geçtan tarafından kaleme alınmıştır. METİS YAYINLARI yayınevinin 01.06.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Psikodinamik Psikiyatri ve Normaldışı Davranışlar isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Kendinizle Barışık Olmak: Duyguların Eğitimi pdf oku indir başlıklı makalemizde Kendinizle Barışık Olmak: Duyguların Eğitimi indir, Kendinizle Barışık Olmak: Duyguların Eğitimi oku ve Kendinizle Barışık Olmak: Duyguların Eğitimi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Psikodinamik Psikiyatri ve Normaldışı Davranışlar pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.