Ne Sorsan Bilir Minik Benim İlk Dinozorlar Kitabım pdf oku indir

tarafından
17
Ne Sorsan Bilir Minik Benim İlk Dinozorlar Kitabım pdf oku indir

Çocuklar dinozorları neden çok seviyor dersiniz? Bu canlılar neden bu kadar etkileyici? Apartman kadar büyük oldukları için mi, yoksa birbirinden tuhaf görünüşleri için mi? Hayır! Gerçek oldukları için. Dinozorlar, bu çağda elbette yalnız değildi. Gökyüzünde ve su altında en az onlar kadar etkileyici ve tuhaf canlılar dolaşıyordu.
Milyonlarca yıl önce yeryüzünde hiç insan yokken dünyayı yöneten bu şaşırtıcı canlılar hakkında her gün yeni ve şaşırtıcı bilgiler öğreniliyor. Bu şaşırtıcı bilgilerin bir kısmı da bu kitapta!
Ne Sorsan Bilir Minik-İlk Dinozorlar Kitabım
Sürpriz pencereli Çocuk Ansiklopedisi ile kendi kendine öğrenmenin heyecanı bambaşka!
 

Ne Sorsan Bilir Minik Benim İlk Dinozorlar Kitabım isimli 16 sayfadan oluşan kitap ; Ceren Çukadar tarafından kaleme alınmıştır. SİNCAP KİTAP yayınevinin 05.06.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Ne Sorsan Bilir Minik Benim İlk Dinozorlar Kitabım isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Çocuklar İçin Cinsel Eğitim Öyküleri pdf oku indir başlıklı makalemizde Çocuklar İçin Cinsel Eğitim Öyküleri indir, Çocuklar İçin Cinsel Eğitim Öyküleri oku ve Çocuklar İçin Cinsel Eğitim Öyküleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ne Sorsan Bilir Minik Benim İlk Dinozorlar Kitabım pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.