Ekonominin Temelleri Kavramlar ve Kurumlar pdf oku indir

tarafından
58
Ekonominin Temelleri  Kavramlar ve Kurumlar pdf oku indir

Ekonomi alanında ne nedir, kurumlar nasıl işler…
 
Dr. Mahfi Eğilmez bu kitapta, ekonominin temellerini oluşturan kavramları, hipotezleri, yaklaşımları, teorileri, endeksleri, göstergeleri ve kurumları ele alıyor. Ekonomiyle doğrudan ya da dolaylı olarak ilgilenenlere, ekonomi derslerini izleyenlere olabildiğince basit bir biçimde temel bilgileri vermeyi amaçlıyor.
 
Ekonominin Temelleri, ekonomi öğrenenler için rehber niteliği taşımanın yanı sıra bu alanda belli bir düzeyde olanlar için de çeşitli kavram ve kurumları hatırlamak, bilgi tazelemek açısından bir referans kitabı olma özelliği taşıyor.
 

Ekonominin Temelleri
Kavramlar ve Kurumlar isimli 400 sayfadan oluşan kitap ; Mahfi Eğilmez tarafından kaleme alınmıştır. REMZİ KİTABEVİ yayınevinin 22.08.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Ekonominin Temelleri
Kavramlar ve Kurumlar isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan İş Dünyası Maceraları: Wall Street Dünyasından On İki Klasik Hikaye pdf oku indir başlıklı makalemizde İş Dünyası Maceraları: Wall Street Dünyasından On İki Klasik Hikaye indir, İş Dünyası Maceraları: Wall Street Dünyasından On İki Klasik Hikaye oku ve İş Dünyası Maceraları: Wall Street Dünyasından On İki Klasik Hikaye pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ekonominin Temelleri Kavramlar ve Kurumlar pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.