Bir Çöküşün Öyküsü pdf oku indir

tarafından
9
Bir Çöküşün Öyküsü pdf oku indir

Modern edebiyatın en güçlü kalemlerinden Stefan Zweig’ın Bir Çöküşün Öyküsü adlı bu kitabı, XV. Louis döneminde yaşanmış gerçek bir olaya dayanıyor. Fransız sarayının gözdelerinden birisiyken birdenbire gözden düşen Madame de Prie’nin psikolojik olarak çöküş öyküsünü ele alan bu uzun hikâye, Normandiya’ya sürülen Madam’ın, çok geçmeden Paris eğlencelerini, emrindeki uşakları ve saraydaki şaşaalı günlerini nasıl hasretle özlediğini ayrıntılı olarak tasvir ediyor. Madame de Prie’nin gözden düştükten sonra gönderildiği sürgünün ne kadar süreceği belli değildir. Madam, bu belirsizlik ve yaşadığı ruhsal çöküş üzerine herkesi şaşırtan bir plan yapar.
 

Bir Çöküşün Öyküsü isimli 48 sayfadan oluşan kitap ; Stefan Zweig tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 21.12.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Bir Çöküşün Öyküsü isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Kendine Ait Bir Oda pdf oku indir başlıklı makalemizde Kendine Ait Bir Oda indir, Kendine Ait Bir Oda oku ve Kendine Ait Bir Oda pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Çöküşün Öyküsü pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.