Ölüm Defteri 12 (Death Note) pdf oku indir

tarafından
5
Ölüm Defteri 12 (Death Note) pdf oku indir

Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünyada bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) yayınladığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en önemli manga serilerinden biridir.

Bu deftere adı yazılanlar ölür… Ölüm Tanrısı Şinigami Ryuk’un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: DEATH NOTE (ÖLÜM DEFTERİ). Bu doğaüstü defteri bulan ve dünyadaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif arasındaki muhteşem mücadele böyle başlar.

Near ve polis, Light’ı köşeye sıkıştırınca, Light Death Note’un gücünün sınırlarını zorlamaya başlar. Sonunda yüzleşecek olan Light ve Near’ın buluşma günü gelip çatar! İkisinin de birbirleri için planları vardır. Artık Death Note etrafında sergilenen savaşın son perdesi inecektir!!
 

Ölüm Defteri 12 (Death Note) isimli 216 sayfadan oluşan kitap ; Tsugumi Ooba tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR yayınevinin 11.01.2017 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Ölüm Defteri 12 (Death Note) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Ölüm Defteri 12 (Death Note) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.