Sevgiler, Carter pdf oku indir

tarafından
12
Sevgiler, Carter pdf oku indir

Arkadaşlık onları hazırlıksız yakalamıştı
Aşk da öyle
 
Carter ve Arizona dördüncü sınıftan beri arkadaşlardı, birbirlerinden nefret ettikleri zamanlarda bile. Geçip giden yılların, ilk öpücüklerin, ilk kalp kırıklıklarının ve ilk aşkların arasında değişmeyen tek şey dostluklarıydı.
 
Şimdi üniversitedeydiler ve Carter bir ilişkiyi altı aydan fazla sürdüremezken, Arizona risklerle olasılıkları değerlendirdiği çizelgeler oluşturarak mükemmel adamı bulmanın peşindeydi.
 
Başarısız aşk hayatlarına yakından tanıklık eden arkadaşları ikiye ayrılmıştı: Bazıları ikisinin birlikte olma ihtimaline gülüp geçerken, diğerleri bunun hâlâ gerçekleşmemiş olmasına şaşırıyordu.
 
Bu ayrılmaz ikili için ise durum gayet basitti – birbirlerinin tipi değillerdi. Ta ki bir gecede tüm sınırlar geçilene kadar.
 
Aralarında bir şeyler olmadığına başkalarını ikna etmek kolaydı, peki ya kendilerini?
 
 
“Hayatları değişirken Carter ve Arizona’nın attığı her adım hikâyeyi daha da mükemmel kılıyor. Whitney G.’nin her kitabını çıktığı gibi alacağım!” Edgy Reviews
 
“Whitney G., Carter ve Arizona’nın ilişkilerinin her hâlini ilgi çekici tutmakla kalmamış, aynı zamanda ikili arasındaki ateşli kimyayı harika bir şekilde yansıtmış.” BookBinge
 

Sevgiler, Carter isimli 272 sayfadan oluşan kitap ; Whitney G. tarafından kaleme alınmıştır. YABANCI YAYINLARI yayınevinin 04.08.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Sevgiler, Carter isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Şişhane'ye Yağmur Yağıyordu pdf oku indir başlıklı makalemizde Şişhane'ye Yağmur Yağıyordu indir, Şişhane'ye Yağmur Yağıyordu oku ve Şişhane'ye Yağmur Yağıyordu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgiler, Carter pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.