Babil’de Ölüm İstanbul’da Aşk pdf oku indir

tarafından
9
Babil’de Ölüm İstanbul’da Aşk pdf oku indir

Gök kubbenin altında insanın ruhunu soyan kötülükler ve giyindiren aşklar adına…Doğu ak ejder yılında başladı yirmi üç bin yıllık gizem…Uzayın sonsuzluğuna açılan kapıyı keşfe çıkmış bilge rahipler, uğruna topluca can verdikleri bir sırrın, binlerce yıl sonra, bir şair tarafından aşkın derin katmanlarına saklanarak korunacağını bilselerdi…Siruş başlıklı murassa hançerin kabzasına parmak izlerini bırakanlar, daha avuçlarının sıcaklığı gitmeden hançer kınında kan biriktiğini bilselerdi…Bağdat, İstanbul, Roma, Paris ve diğerleri; kıyılarına vuran yeni aşkın, bütün eski tarihlerini dolduracak yoğunlukta olduğunu bilselerdi…Bilgeler, katiller, asiller ve sevgililer; ellerinde tuttukları kitabın alev almaya hazır bir aşk külçesine dönüşmek üzere olduğunu bilselerdi…Şair, ipeksi dizeleri arasına hayaller gibi sakladığı şifrelerin hoyrat ellerde ihtirasla parçalandığını, sonsuzluk şarabına kadeh yaptığı gelincik yapraklarının kinle dağıtıldığını bilseydi…Ve şimdi kim bilebilir neler olacağını,Babil uyandığı zaman?!..
 

Babil’de Ölüm İstanbul’da Aşk isimli 416 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. İskender Pala tarafından kaleme alınmıştır. KAPI YAYINLARI yayınevinin 30.10.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Babil’de Ölüm İstanbul’da Aşk isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Sus Barbatus! 3 pdf oku indir başlıklı makalemizde Sus Barbatus! 3 indir, Sus Barbatus! 3 oku ve Sus Barbatus! 3 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Babil’de Ölüm İstanbul’da Aşk pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.