Kaşal pdf oku indir

tarafından
7
Kaşal pdf oku indir

Annesi bir kaşık. Babası ise bir çatal. O ikisine de biraz benziyor. O bir Kaşal!
 
Kaşal ilk bakışta göze çarpıyor. Onun yaşadığı mutfakta kaşıklar kaşıktır, çatallar da çatal. Bu ikisinin karışımına pek rastlanmı- yor. Daha kaşıksı ya da daha çatalsı görünmeye çalışsa da yemek zamanı kimse kullanmak için onu seçmiyor. Yaşamını çekmecede sürdürmeye mahkûm gibi görünüyor… Ta ki bir gün çatal bıçağın nasıl kullanılacağını umursamayan bir şey mutfağa gelene kadar… Yoksa bu Kaşal’ın nihayet sofraya gelebilmesi için bir fırsat mı?
Kaşal, farklı olmayı övgüyle anlatan büyülü bir hikâye. Bir türlü uyum sağlayamadığını hissetmiş ya da dünyada nereye ait oldu- ğunu sorgulamış herkes için “çok çatal bıçaklı” bir öykü. “Yazarın kabullenici olma mesajı herkesi ama özellikle ebeveynleri etkileyecek.”
– Booklist
 
“Bazı resimli kitaplar farklı iyi olabilir mesajını didaktik olma tuzağına düşmeden vermekte zorlanırken Maclear’ın metni insana neredeyse hiç çaba harcanmadan yazılmış hissini veriyor.”
– Kirkus Review
 
Ödül: *IBBY Genç Engelliler için Öne Çıkan Kitaplar Seçkisi 2010
 

Kaşal isimli 32 sayfadan oluşan kitap ; Kyo Maclear tarafından kaleme alınmıştır. HEP KİTAP yayınevinin 29.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kaşal isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Kaşal pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.