Beter Ol Mitat Karaman! pdf oku indir

tarafından
12
Beter Ol Mitat Karaman! pdf oku indir

Mitat bir gıcık oldu, herkesin ama herkesin şu hayatta bir destekçisi vardı, kimin başına bir haksızlık gelse en az bir kişi çıkıp onun için “yalnız değildir” hashtag’i açardı.
 
Mitat Karaman dışında. Olur da bir gün Mitat haksızlığa uğrarsa, başına bir iş gelirse bir kişi, bir Allah’ın kulu bile arkasından “yalnız değildir” diye yazmayacaktı.
 
O bir istisnaydı.
 
Mitat önceki tweet’lerini sildi. Kimliğini açık etme pahasına yeni bir tweet girdi, yeni bir hashtag açtı, kimsenin desteklemeyeceği, sonsuza kadar tek başına kalacak bir hashtag…
 
#MitatKaramanYalnızdır
 
Mitat Karaman’ın soru işaretiyle başlayan macerası ünlem işaretiyle devam ediyor. Hayat mücadelesinde yine tek başına kalan Mitat gizli topluluklar, atölyeci yazarlar, yaşam koçları, estetik cerrahlar, Wattpad okurları, gamer’lar, cosplay’ciler ve çeşitli hayvanların da dahil olduğu bambaşka bir savaşın içinde buluyor kendini.
 
Doğu Yücel bu defa Cennet Apartmanı’na sığmayıp tüm bir şehre yayılan daha sert, daha absürd, daha heyecanlı, daha edepsiz ve her daim daha “yalnız” bir hikâyeyle okurların karşısında.
 
Beter Ol Mitat Karaman!, tabu tanımaz bir bilmece, sırlarla dolu bir saklambaç, çok yüzlü bir rubik küpü.
 
#karakomedi #yalnızlık #narsisizm #antikahraman #polisiye #yazarlık #nötradam #psikoloji #absürd #monotonkoşucusu #tabuttarövaşata #popülerkültür
 

Beter Ol Mitat Karaman! isimli 408 sayfadan oluşan kitap ; Doğu Yücel tarafından kaleme alınmıştır. CAN YAYINLARI yayınevinin 18.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Beter Ol Mitat Karaman! isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Aramızdaki En Kısa Mesafe pdf oku indir başlıklı makalemizde Aramızdaki En Kısa Mesafe indir, Aramızdaki En Kısa Mesafe oku ve Aramızdaki En Kısa Mesafe pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Beter Ol Mitat Karaman! pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.