Yoldaki Mühendis 2 pdf oku indir

tarafından
11
Yoldaki Mühendis 2 pdf oku indir

Abdullah Galib Bergusi. Türkiyeli okur onu “Yoldaki Mühendis” kitabıyla tanıdı.  Filistin’in yaşayan efsanevi komutanlarından birisi olan Bergusi İsrail tarihinde 67 müebbet ve 5200 yıl hapisle en çok ceza verilen kişi.
Otobiyografisini anlattığı ilk kitabında bizleri hayretlere düşüren ve heyecanlandıran Abdullah Bergusi, hayat hikâyesinin devamı olan bu ikinci kitabında bizleri yine heyecanlandırıp; hayretlere düşürüyor.
Yoldaki Mühendis 2  devam kitabında zindanda yaşadıklarını; işkence seanslarını, düşmanın onu çözmek için uyguladığı taktikleri ve aynı zamanda da kendi iç sorgulamasını mümkün olan en yalın haliyle okur ile paylaşıyor.
“…Çoğu zaman karanlıktan ötürü yazamıyorum. Beni yazmaya iten etken ise direnişin kalemini tutma ve buradan dahi olsa direnişe ve İslam’a hizmet etme isteğidir.
 Bu yüzden şartlar ne olursa olsun, bu can bu bedende olduğu müddetçe direnişime devam edeceğim.
Olurda ruhum bedenimi terk ederse şehit; yok bedenimde kalmaya devam ederse yine şehit olurum. Ama ilkinden farklı olarak ‘Yaşayan Şehit’ olurum…”
 Abdullah Galib Bergusi
 

Yoldaki Mühendis 2 isimli 152 sayfadan oluşan kitap ; Abdullah Galib Bergusi tarafından kaleme alınmıştır. EKİN YAYINLARI yayınevinin 25.06.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Yoldaki Mühendis 2 isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Size Yalan Söylediler Çetin Doğan'ın Gözünden 28 Şubat pdf oku indir başlıklı makalemizde Size Yalan Söylediler Çetin Doğan'ın Gözünden 28 Şubat indir, Size Yalan Söylediler Çetin Doğan'ın Gözünden 28 Şubat oku ve Size Yalan Söylediler Çetin Doğan'ın Gözünden 28 Şubat pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoldaki Mühendis 2 pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.