Alışkanlıkların Gücü Özel ve İş Hayatımızda Alışkanlıklarımızın Ardında Ne Yatar? pdf oku indir

tarafından
18
Alışkanlıkların Gücü  Özel ve İş Hayatımızda Alışkanlıklarımızın Ardında Ne Yatar? pdf oku indir

Alışkanlıkların Gücü’nde New York Times’ın ödüllü iş dünyası muhabiri Charles Duhigg, alışkanlıkların neden var olduğunu ve nasıl değiştirilebileceğini keskin zekası ve muazzam ifade yeteneğiyle keyifli bir şekilde anlatarak, insanoğlunun doğasına yönelik yepyeni bir bakış açısı ortaya koymaktadır.

Kitabı okuduğunuzda, bazı insanların ve şirketlerin kendilerini neden bir çırpıda değiştirebildiklerini, bazılarınınsa neden yıllarca uğraştıkları halde değişmeyi başaramadıklarını anlayacaksınız.
 

Alışkanlıkların Gücü
Özel ve İş Hayatımızda Alışkanlıklarımızın Ardında Ne Yatar? isimli 432 sayfadan oluşan kitap ; Charles Duhigg tarafından kaleme alınmıştır. BOYNER YAYINLARI yayınevinin 28.08.2017 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Alışkanlıkların Gücü
Özel ve İş Hayatımızda Alışkanlıklarımızın Ardında Ne Yatar? isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Küresel Finans Krizi pdf oku indir başlıklı makalemizde Küresel Finans Krizi indir, Küresel Finans Krizi oku ve Küresel Finans Krizi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Alışkanlıkların Gücü Özel ve İş Hayatımızda Alışkanlıklarımızın Ardında Ne Yatar? pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.