Cam Şato 4 / Gölgeler Kraliçesi (Ciltli) pdf oku indir

tarafından
8
Cam Şato 4 / Gölgeler Kraliçesi (Ciltli) pdf oku indir

Karşınızda Kendisinin Şampiyonu Celaena Sardothien.
Celaena sevdiği herkesi kaybetti. Ama intikam için krallığa dönmeye yemin etti. Terrasen’in Kraliçesi Aelin olarak, Adarlan Krallığı’nın başkenti Rifthold’a geldiğinde tek amacı büyüyü yeniden özgür bırakmaktı. İntikamını alırken; Adarlan’a gelen Rowan, kalbini kıran ve krala isyan eden Chaol, uğruna savaşmak zorunda olduğu kuzeni Aedion ve kötü bir geçmişi paylaştıkları fahişe Lysandra da ona yardım edecek.
 
 Cam Şato, Karanlık Taç ve Ateşin Vârisi’nden sonra Gölgeler Kraliçesi ile Sarah J. Maas yazarlığını ve epik masalını zirveye taşıyor. New York Times çoksatan yazarı Sarah J. Maas’ın bu kitapta yarattığı dünyanın yaratıcılığına ve kusursuzluğuna inanamayacaksınız.
 
 

Cam Şato 4 / Gölgeler Kraliçesi (Ciltli) isimli 632 sayfadan oluşan kitap ; Sarah J. Maas tarafından kaleme alınmıştır. DEX KİTAP yayınevinin 17.01.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Cam Şato 4 / Gölgeler Kraliçesi (Ciltli) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Azap pdf oku indir başlıklı makalemizde Kırmızı Azap indir, Kırmızı Azap oku ve Kırmızı Azap pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cam Şato 4 / Gölgeler Kraliçesi (Ciltli) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.