Amok Koşucusu pdf oku indir

tarafından
9
Amok Koşucusu pdf oku indir

Güneydoğu Asya kültürlerinde “cinnet” hâlini ifade etmek için kullanılan “amok”, gözü kararan, hiddetle saldıran ve muhatabını ölüme götürebilen bir hastalık. Zengin ve kibirli bir kadından gelen yardım talebini reddeden bir doktorun, kendi duyguları ve meslek etiği arasında yaşadığı bocalamayı konu alan Zweig’ın en ünlü novellası, Almanca aslından Türkçeye çevrildi. 
 
“Artık biliyordum bunun hayat memat meselesi olduğunu ve neye mal olacağını. Fakat kadına ulaşabilmeme imkân yoktu. Bu fırtınalı, kaba saba adamın yani benim, onun peşinden gitmem tabii ki kadını ürkütmüştü. İşte… Bir saniye! Bekleyin! Bu, birini öldürmeden uyarı gibiydi. Ben de kendi yok oluşuma doğru gittim. O bir hanımefendiydi! Bense bir Amok Koşucusu!”
 
 

Amok Koşucusu isimli 52 sayfadan oluşan kitap ; Stefan Zweig tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 09.02.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Amok Koşucusu isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Çankaya (Ciltli - Özel Baskı Büyük Boy) pdf oku indir başlıklı makalemizde Çankaya (Ciltli - Özel Baskı Büyük Boy) indir, Çankaya (Ciltli - Özel Baskı Büyük Boy) oku ve Çankaya (Ciltli - Özel Baskı Büyük Boy) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Amok Koşucusu pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.