Altın Işık pdf oku indir

tarafından
7
Altın Işık pdf oku indir

Altın Işık, manzum, nesir masallar ve piyesle Türk millî kültürünü gelecek nesle aktaracak köklü bir eser. İçerisinde her yaştan insanın keyifle okuyacağı, Keloğlan masalları, peri masalları ve saray masallarını saklıyor.
En eski Türk boyları, gelenek ve görenekleri hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı masallarıyla Gökalp, okurunu Türk tarihinin ve kültürünün engin sayfalarında tarifsiz bir yolculuğa çıkarıyor.
 
 

Altın Işık isimli 200 sayfadan oluşan kitap ; Ziya Gökalp tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 13.01.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Altın Işık isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Amerika Atilla’ya Karşı Amerikan Hapishanelerinde Bir Türk Bankacı pdf oku indir başlıklı makalemizde Amerika Atilla’ya Karşı Amerikan Hapishanelerinde Bir Türk Bankacı indir, Amerika Atilla’ya Karşı Amerikan Hapishanelerinde Bir Türk Bankacı oku ve Amerika Atilla’ya Karşı Amerikan Hapishanelerinde Bir Türk Bankacı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Altın Işık pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.