Amerika Atilla’ya Karşı Amerikan Hapishanelerinde Bir Türk Bankacı pdf oku indir

tarafından
6
Amerika Atilla’ya Karşı  Amerikan Hapishanelerinde Bir Türk Bankacı pdf oku indir

“Tünelin sonundaki ışığa doğru ilerlerken zaman duygusunu yitirmemek için yazdım.”
 
Hakan Atilla, 2017 yılı baharında, New York JFK Havalimanı’nda FBI ajanları tarafından gözaltına alınacağından habersiz, meslektaşlarıyla beraber sıradan bir iş gezisinden dönmekteydi. Tutuklanıp hapishaneye gönderildiğinde, içinde bulunduğu zorlu koşullara rağmen başından geçenleri yazmaya başladı.
 
Atilla, ABD’de tutulduğu farklı hapishanelerde yaşadıklarını, tanıştığı insanları, karşı karşıya kaldığı suçlamaları ve dava sürecini ilk kez bu kitapta anlatıyor. Amerika Atilla’ya Karşı, kariyerinin zirvesindeki bankacının hayata tutunduğu iki buçuk yılın etkileyici hikâyesi.
 

Amerika Atilla’ya Karşı
Amerikan Hapishanelerinde Bir Türk Bankacı isimli 384 sayfadan oluşan kitap ; Hakan Atilla tarafından kaleme alınmıştır. DOĞAN KİTAP yayınevinin 12.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Amerika Atilla’ya Karşı
Amerikan Hapishanelerinde Bir Türk Bankacı isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Neden Yazıyorum pdf oku indir başlıklı makalemizde Neden Yazıyorum indir, Neden Yazıyorum oku ve Neden Yazıyorum pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Amerika Atilla’ya Karşı Amerikan Hapishanelerinde Bir Türk Bankacı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.