Terapist Olmak Üzerine pdf oku indir

tarafından
19
Terapist Olmak Üzerine pdf oku indir

Terapist Olmak Üzerine, ruh sağlığı alanında çalışan profesyonelleri başkalarına yardım etme işinin en özel ve kutsal yönlerini keşfetmeye davet ediyor.
 
Jeffrey Kottler günümüzde terapistlerin karşı karşıya kaldığı şaşırtıcı araştırma sonuçlarına, teknolojinin giderek artan kullanımına, internete ve teori ve tekniklerdeki gelişmelere bağlı zorluklara olduğu kadar küresel çaptaki ekonomik sıkıntılara ve bürokrasiye de değiniyor. İşsizliğe, işlevsiz ailelere, düşük eğitim düzeyine, yoksulluğa ve çocuk yetiştirme sorunlarına bağlı nedenlerden ve sıklıkla mahkeme kararıyla terapiye gelen anksiyete ve depresyon hastaları da unutulmamış. Sonuç olarak bu kitapta nadiren kabul edilen ve açıkça konuşulabilen yasaklı konular hakkında bolca bilgi var.
Jeffrey Kottler tarafından dürüstlük, açıklık ve cesaretle kaleme alınan “meslek bilinci” konulu bu kitap, terapistin umut ve korkularını, başarısızlıkları, isteksiz danışanları, danışanların terapistleri nasıl değiştirdiğini ve çok daha fazlasını içeriyor. Aynı zamanda çeşitlilik, sosyal adalet, insan hakları ve dünyada yaşanan sistem değişiklikleri gibi konularda terapistin rolüne ve sorumluluklarına da ışık tutuyor.
 
Terapist Olmak Üzerine, bir mesleğin kalbine inen ve yalnızca gündelik uygulamalara değil, alanda çalışan profesyonellerin elde ettiği kişisel tatmine, karşı karşıya oldukları sorunlara, şüphelere ve yaşattığı sevinçlere de değinen o nadir ve heyecan verici kitaplardan biri.”
Booklist
 
“Bu kitap son derece akıcı bir üslupla kaleme alınmış ve tanınmış terapistlerden alıntılarla dolu. Mesleğe adım atmak isteyenler için bu kitabı okumak zorunlu olmalı.”
Choice 
 

Terapist Olmak Üzerine isimli 400 sayfadan oluşan kitap ; Jeffrey A. Kottler tarafından kaleme alınmıştır. PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 05.05.2017 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Terapist Olmak Üzerine isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Öz Şefkat Kendine Nazik Olmanın Kanıtlanmış Gücü pdf oku indir başlıklı makalemizde Öz Şefkat Kendine Nazik Olmanın Kanıtlanmış Gücü indir, Öz Şefkat Kendine Nazik Olmanın Kanıtlanmış Gücü oku ve Öz Şefkat Kendine Nazik Olmanın Kanıtlanmış Gücü pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Terapist Olmak Üzerine pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.