Labirent / Alev Deneyleri pdf oku indir

tarafından
5
Labirent / Alev Deneyleri pdf oku indir

Labirent bulmacası çözülünce her şeyin sona ermesi gerekiyordu…
Thomas, Labirent’ten kaçışın tüm Kayranlılar için özgürlük anlamına geldiğini düşünmektedir. Fakat İSYAN’ın işi henüz bitmemiştir. İkinci Aşama daha yeni başlamıştır: Alev Deneyleri.

Kural yok. Yardım yok. Ya başarırsın ya ölürsün.
Güneş ışınlarından en fazla etkilenen bölge olan Alev’i geçmek için iki haftaları vardır ve İSYAN, işlerini zorlaştırmak için karşılarına binbir türlü tehlike çıkarmaya hazırdır.

Arkadaşlıklar sınanacak. Sadakat sorgulanacak. Hiçbir şey kesin değil!
Kayranlılar önlerine çıkan tüm tehlikelerle yüzleşmeye hazır olsalar da kurtuluşun tek yolu diğerlerini yok etmekten geçiyor olabilir.

“Nefes kesici, sinematografik bir macera.” -Publishers Weekly

“İlk kitabı sevenler bu nefes nefese maceranın da esiri olacaklar.” -Children’s Literature

“Bu heyecan dolu kitaptaki ahlaki ikilemler ve ölümcül bir ortamda hayatta kalmaya çalışan çocuklar, hikâyeyi daha da etkileyici bir hale getiriyor.” -VOYA

“Gerçekte neler olduğunu anlamaya çalışan karakterlerle okuru da meraka sürükleyen bu devam kitabında heyecan hiç sönmüyor.
Son ana kadar kalbiniz sıkışacak.” -Kirkus Reviews

“Müthiş bir macera; sürükleyici, zekice.” -Newsday
 

Labirent / Alev Deneyleri isimli 400 sayfadan oluşan kitap ; James Dashner tarafından kaleme alınmıştır. PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 19.08.2016 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Labirent / Alev Deneyleri isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Labirent / Alev Deneyleri pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.