Zengin Olma Bilimi pdf oku indir

tarafından
6
Zengin Olma Bilimi pdf oku indir

Aynı işi yaptığınız yan komşunuzun sizden nasıl daha fazla kazandığını hiç merak ettiniz mi?

Wallace D. Wattles, bu çok satan kitabında zenginliğin nasıl bir yol izlenerek oluştuğunu ve sizin de bu yolları takip ederek zengin olabileceğinizi anlatıyor.

Zengin Olma Bilimi, tıpkı matematik, geometri ve doğa bilimleri gibi kesin bir bilimdir. Bu bilim, zengin olma sürecine hâkim olan yasaları içerir. Kişi, bu yasalara bağlı kalır ve hayatına uygularsa, tıpkı doğa bilimlerindeki kesinlik gibi, zengin olmayı da kesinleştirecektir. Hayat ile uyumlu bir şekilde zengin olabilmenin hayalden pratiğe dökülmesine yardımcı olmaktadır.

2006 yılına damga vuran The Secret filminin ve kitabının, ayrıca günümüzün en popüler kişisel gelişim kitaplarının da ilham kaynağı olan Zengin Olma Bilimi, okuyucusuna hayat boyu unutamayacağı eşsiz bir deneyim sunuyor.
 

Zengin Olma Bilimi isimli 92 sayfadan oluşan kitap ; Wallace D. Wattles tarafından kaleme alınmıştır. İNDİE KİTAP yayınevinin 03.08.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Zengin Olma Bilimi isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Zengin Olma Bilimi pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.