Temizlikçi Kadınlar İçin El Kitabı pdf oku indir

tarafından
8
Temizlikçi Kadınlar İçin El Kitabı pdf oku indir

Otobüs duraklarından acil servislere, çamaşırhanelere ve sınıfın arka sıralarına uzanan öyküler; bekar anneler, yalnız kadınlar, kırık hayaller… Lucia Berlin’in ölümünden on bir yıl sonra yayımlanan ve uluslararası bir üne kavuşan bu kitap, Berlin’in Çehov ve Carver gibi ustalarla beraber anılmasını sağladı. İroni ve melankoliyi birleştiren, yazarın kendi yaşamından da beslenerek parçalı bir bütün oluşturan bu öyküler, acımasız denecek kadar dürüst, mahrem denecek kadar gerçekçi, dahiyane bir biçimde esprili ve iç burkacak denli hüzünlüler. Var olmanın dayanılmaz sefaleti ve vazgeçilmezliği, ancak bu kadar doğrudan bir biçimde anlatılabilirdi.
Çağdaş yazının en iyi saklanmış sırrı diyorlar Lucia Berlin için, biz, sadece, Lucia Berlin mucizesiyle tanışın diyoruz.
 

Temizlikçi Kadınlar İçin El Kitabı isimli 432 sayfadan oluşan kitap ; Lucia Berlin tarafından kaleme alınmıştır. SİREN YAYINLARI yayınevinin 03.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Temizlikçi Kadınlar İçin El Kitabı isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Oblomov pdf oku indir başlıklı makalemizde Oblomov indir, Oblomov oku ve Oblomov pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Temizlikçi Kadınlar İçin El Kitabı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.