Efendi ile Uşağı pdf oku indir

tarafından
7
Efendi ile Uşağı pdf oku indir

Büyük Rus yazarı Lev Tolstoy, başyapıt niteliğindeki romanlarından başka, çeşitli insanlık durumlarını başarıyla anlattığı uzun hikâyeler de kaleme almıştır. Mal tutkusu, ihtiras ve bencillik gibi psikolojik zaaflar, hayatta öngörülemez yıkımlara yol açan bazı insanlık durumlarının temel sebebidir. Tüccar Vasili Andreyiç’i soğuk ve tipili bir gecede uşağı Nikita’yla yolculuğa sevk eden alışveriş tutkusu da; akıl, mantık ve gerçekçi davranabilme yetisini zayıflatarak insanı önünü göremez bir hâle getiren bu psikolojik zaaflardan biridir.
 

Efendi ile Uşağı isimli 61 sayfadan oluşan kitap ; Lev N. Tolstoy tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 05.02.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Efendi ile Uşağı isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Norveç Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir başlıklı makalemizde Norveç Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) indir, Norveç Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) oku ve Norveç Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Efendi ile Uşağı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.