Norveç Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

tarafından
7
Norveç Masalları (Cep Boy)  (Tam Metin) pdf oku indir

Devasa dağlar ve ormanlarla çevrili zorlu kuzey coğrafyasında ilkel bir hayat süren avcıların, balıkçıların, oduncuların dilinde söylenegelen, nesilden nesile aktarılan Norveç Masalları, okurları büyülü tasvirleriyle İskandinav ülkelerinin fantastik dünyasının içine çekiyor.
Balta girmemiş Fjall ormanlarında geçen “Per Gynt” efsanesiyle yolculuk başlarken, kara büyü ustası trolleri ve ürkütücü şatolarıyla şaşırtan  “Gizli Kilise” ve “Yoldaş” masallarıyla heyecan devam eder. Kuzey Denizi’nin ruhunu bütün gücüyle estiren “Sihirli Fırtına”, en heyecan verici deniz masallarından biridir. “Tıka Basa Yemek Yiyen Kedi” ise ibretlik bir söylence. Sürprizlerle dolu İskandinav coğrafyasının trolleri, heybetli şatoları, tekinsiz yer altı diyarları ve devleri Kuzey rüzgârlarının sihirli esintisiyle okurla buluşuyor.
 

Norveç Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) isimli 88 sayfadan oluşan kitap ; tarafından kaleme alınmıştır. KARBON KİTAPLAR yayınevinin 04.11.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Norveç Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Bir Adam Girdi Şehre Koşarak pdf oku indir başlıklı makalemizde Bir Adam Girdi Şehre Koşarak indir, Bir Adam Girdi Şehre Koşarak oku ve Bir Adam Girdi Şehre Koşarak pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Norveç Masalları (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.