Bir Adam Girdi Şehre Koşarak pdf oku indir

tarafından
9
Bir Adam Girdi Şehre Koşarak pdf oku indir

 
“Gidelim buradan. Senin masumiyetini, bilgelik zamanlarından kalma sırları, dünyanın bütün sabahlarını yanımıza alıp da gidelim.”
 
Tarık Tufan yüreğimize ve zihnimize dokunan kelimelerle şehirde akıp giden hayatı anlatıyor; aşka inananların, yorgun düşenlerin, geride kalanların, kırılgan ruhların hikâyelerinden söz ediyor. 
 
Acısı dinmeyen yaralara karşı iyiliğin, gökyüzünden gelen kutlu sözlerin, merhametin tesellisini hatırlatıyor. 
 
Bir romancının şehre, hayata, insanlara bakarken tuttuğu, çarpıcı ve bir o kadar da kalbe dokunan notlar. 
 
Tükenmeden ve ruhumuzu tüketmeden, kalbimizi arındıracak sözlerin peşine düşen güçlü bir anlatı. 
 
“Yavaşça dokun yaralarıma. Yavaşça. Annesi dün ölmüş çocuklara dokunurcasına şefkatle. Bin yıllık mushafın sayfalarına nasıl dokunursa insan, öyle dokun.”
 

Bir Adam Girdi Şehre Koşarak isimli 128 sayfadan oluşan kitap ; Tarık Tufan tarafından kaleme alınmıştır. DOĞAN KİTAP yayınevinin 13.07.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Bir Adam Girdi Şehre Koşarak isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Sür Pulluğunu Ölülerin Kemikleri Üzerinde pdf oku indir başlıklı makalemizde Sür Pulluğunu Ölülerin Kemikleri Üzerinde indir, Sür Pulluğunu Ölülerin Kemikleri Üzerinde oku ve Sür Pulluğunu Ölülerin Kemikleri Üzerinde pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Adam Girdi Şehre Koşarak pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.