Gurur ve Önyargı (2 Cilt) (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

tarafından
7
Gurur ve Önyargı (2 Cilt) (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

Bennet ailesinin, evlilik çağındaki beş kızlarının hayatı, Netherfield Köşkü’ne taşınan yeni kiracılar sayesinde tamamen değişir. Genç, güzel ve zeki Elizabeth Bennet’in tanıklık ettiği olaylar ‘Gurur ve Önyargılarını zamanla ortadan kaldırır.
İngiliz edebiyatının romantik kült eserlerinin sahibi Jane Austen, Gurur ve Önyargı’da zarif bir mizahla, aşkı ve erdemi konu alıyor. Aynı zamanda toplumdaki kadın imajının ve statü farklılıklarının irdelenmesi, romanı, feminist felsefenin ilk örnekleri arasına koyuyor.
 

Gurur ve Önyargı (2 Cilt) (Cep Boy) (Tam Metin) isimli 504 sayfadan oluşan kitap ; Jane Austen tarafından kaleme alınmıştır. KARBON KİTAPLAR yayınevinin 07.08.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Gurur ve Önyargı (2 Cilt) (Cep Boy) (Tam Metin) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Kimse Gerçek Değil (Karton Kapak) pdf oku indir başlıklı makalemizde Kimse Gerçek Değil (Karton Kapak) indir, Kimse Gerçek Değil (Karton Kapak) oku ve Kimse Gerçek Değil (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gurur ve Önyargı (2 Cilt) (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.