Kimse Gerçek Değil (Karton Kapak) pdf oku indir

tarafından
7
Kimse Gerçek Değil (Karton Kapak) pdf oku indir

“Derler ki en iyi şifacı, yaralı şifacıdır. Ve bütün şifacılar günün birinde yaralanmaya mahkûmdur…”
 
Kim olduğunu sorguladıkça dünyasının sahtelikten ibaret olduğunu anlamaya başlayan Işıl Özsoydan, öğrendiği gerçeklerle ne yapacağını bilemez ve her geçen gün biraz daha yalnızlaşarak yabancılaşır.
 
İnsanları “Yaralılar” ve “Şifacılar” olarak iki kategoriye ayıran bir sosyal medya platformundan
tanıştığı Oflaz Kantemiz’in, kendisini bu durumdan kurtaracak kahraman olduğunu düşünmektedir. Ancak geçmişi belirsiz, davranışları tutarsız olan bu gizemli adamın, kendi dünyasının yıkılışına şahitlik etmiş yaralı bir şifacı olduğundan bihaberdir.
 
Işıl yıllardır inkâr ettiği gerçeklerle Oflaz sayesinde bir bir yüzleşirken Oflaz’ın yaralarının kanamaya başlamasıyla dünyaları altüst olur. Artık ikisinin de akıllarında tek bir soru vardır:
 
Işıl’ın parıltısı, Oflaz’ın büyülü ruhunu kurtarmaya yetecek midir?
 

Kimse Gerçek Değil (Karton Kapak) isimli 448 sayfadan oluşan kitap ; Zeynep Sey tarafından kaleme alınmıştır. MARTI YAYINLARI yayınevinin 15.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kimse Gerçek Değil (Karton Kapak) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Keşke pdf oku indir başlıklı makalemizde Keşke indir, Keşke oku ve Keşke pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kimse Gerçek Değil (Karton Kapak) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.