Bir Kalbi Kırılmaktan Koruyabilsem pdf oku indir

tarafından
15
Bir Kalbi Kırılmaktan Koruyabilsem pdf oku indir

“Kitapta zaman zaman bir sohbet edası ile sizinle konuşuyorum, zaman zaman da bilmişlik taslıyor, derin mevzulara giriyorum. Bazen aradan çekiliyor ve o konuda düşünmüş ve hissetmiş yazarlara, şairlere kulak veriyorum. Bazen de kendimi tutamayıp meşk ediyor, içimdeki şairi serbest bırakıyorum. Bazen psikiyatrist konuşuyor satırlarda, bazen şair, bazen varlığın heybeti karşısında büyülenmiş bir şaşkın. Üçünü de birleştiren bir şey varsa, samimi bir umut üzere var olmaları. Elimin erdiği, sözümün yettiğince daha iyi bir dünyanın inşasına katkıda bulunmak istiyorum. Dilerim ki bugün söylediğimiz güzel söz, yarın bize tanıklık etsin.”
 
Bir Kalbi Kırılmaktan Koruyabilsem, yaralı ruhlara şifa verecek bir güzel sözler atlası.
 

Bir Kalbi Kırılmaktan Koruyabilsem isimli 326 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Kemal Sayar tarafından kaleme alınmıştır. KAPI YAYINLARI yayınevinin 12.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Bir Kalbi Kırılmaktan Koruyabilsem isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Hatıraların Evi Günümüzde Aile pdf oku indir başlıklı makalemizde Hatıraların Evi Günümüzde Aile indir, Hatıraların Evi Günümüzde Aile oku ve Hatıraların Evi Günümüzde Aile pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Kalbi Kırılmaktan Koruyabilsem pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.