Nevrotik Bir Gezegenden Notlar pdf oku indir

tarafından
6
Nevrotik Bir Gezegenden Notlar pdf oku indir

Sunday Times #1 Bestseller
“Zamanı Durdurmanın Yollarının Yazarından
 
Dünya aklımızı zorluyor.  çılgın ve gergin bir gezegen, telaşlı ve gergin insanlarını yaratıyor; politikadan vücut kitle endeksimize hemen her şey bizi dehşete düşürüyor.
Çılgın bir dünyada çıldırmadan nasıl yaşarız? 
Çevremiz kesintisiz anksiyete kaynağına dönüşmüşken nasıl mutlu hissedebiliriz?
Matt Haig, haberlerden sosyal medyaya, iş ortamından bağımlılıklara çevremizi kuşatmış dış etkenlerin “nasıl hissettiğimiz” üstündeki etkisini anlamaya, dijital çağın törelerini sorgulamaya, biraz daha serinkanlı olmaya çağırıyor bizleri. Nevrotik Bir Gezegenden Notlar, anksiyete ve panik atakla uzun yıllar mücadele etmiş bir  21. yüzyıl insanından, böyle bir yüzyılda kendimizi mutlu, bütün ve insan hissedebilmek üzerine kişisel ve yaşam dolu bir bakış. Duygularımızın, sahip olduklarımız kadar mühim olduğunu gösteren, dünyadaki o pek kıymetli vaktimizi nasıl harcadığımızı değiştirebilecek bir kitap.
 

Nevrotik Bir Gezegenden Notlar isimli 320 sayfadan oluşan kitap ; Matt Haig tarafından kaleme alınmıştır. DOMİNGO YAYINEVİ yayınevinin 17.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Nevrotik Bir Gezegenden Notlar isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Nevrotik Bir Gezegenden Notlar pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.