İyi Gidiyorsun pdf oku indir

tarafından
6
İyi Gidiyorsun pdf oku indir

Dostum, kardeşim;
 
Bir şekilde yaşamaktan ziyade doğru bir şekilde yaşamak derdini taşıyorsan, iyi gidiyorsun. Yaptıklarını gözden geçiriyor, yapamadıklarını telafi ediyor, yapmak istediklerini değerlerine göre belirliyorsan iyi gidiyorsun.
 
İyilik yaptığında seviniyor, kötülük yaptığında üzülüyorsan iyi gidiyorsun. Sözünü tartarak söylüyor, incitmemeye ve incinmemeye çalışıyorsan iyi gidiyorsun.
 
Heyecanlarını soldurmamaya, göğsünü daraltmamaya, ümitlerini köreltmemeye gayret ediyorsan iyi gidiyorsun. Karşılaştığın bütün zorluklara rağmen ayaklarını sağlam basıyor, yüzünü aydınlık tutuyor, enerjini kaybetmiyorsan iyi gidiyorsun.
 
“İyi Gidiyorsun” güzel hissetmek, farketmek isteyen herkes için, gündelik hayat koşuşturması içerisinde basit görünen ama derinden derine bizi etkileyen önemli konulara değiniyor.
 

İyi Gidiyorsun isimli 128 sayfadan oluşan kitap ; Mehmet Dinç tarafından kaleme alınmıştır. AŞİNA yayınevinin 25.04.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. İyi Gidiyorsun isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Karun ve Anarşist pdf oku indir başlıklı makalemizde Karun ve Anarşist indir, Karun ve Anarşist oku ve Karun ve Anarşist pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İyi Gidiyorsun pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.