Tiamat (Ciltli) pdf oku indir

tarafından
7
Tiamat (Ciltli) pdf oku indir

“Başlangıçta her şey soğuk, boş ve anlamsızdı. Kutsal Rüzgâr sular üzerinde okşar gibi anaforlarla esiyor, güneş ve ayın, burçlar ve yıldızların henüz yaratılmadığı zifirî gecede, gözleri mucizevî bir dokunuşla açılmış halde bizzat kendini, yani
karanlığın yine ta kendisini gören kör tabiatı sanki teselli ediyordu.
Onun uyanıp cisimleşmiş hâli olan diğer çelik canavarın belirsiz silueti ise satıhtaki zayıf aydınlığın hemen altında âdeta kımıltısızdı.”
 
İhsan Oktay Anar’ın derin denizlerde kurduğu âlemde, o belirsiz, kımıltısız siluetin hem içinde hem dışında, olağanüstü bir hikâyede, hikâyeyiz.
 

Tiamat (Ciltli) isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; İhsan Oktay Anar tarafından kaleme alınmıştır. EVEREST YAYINLARI yayınevinin 17.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Tiamat (Ciltli) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan 02:02 Ayçiçeği Karnavalı (Cep Boy) pdf oku indir başlıklı makalemizde 02:02 Ayçiçeği Karnavalı (Cep Boy) indir, 02:02 Ayçiçeği Karnavalı (Cep Boy) oku ve 02:02 Ayçiçeği Karnavalı (Cep Boy) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tiamat (Ciltli) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.