Hatıraların Evi Günümüzde Aile pdf oku indir

tarafından
18
Hatıraların Evi  Günümüzde Aile pdf oku indir

Ev, dünyaya kök saldığımız yerdir. Sorgusuz sualsiz kendimiz olabildiğimiz yer… Aile ise “kalpsiz bir dünyada son sığınak”tır; şefkatin son kalesi. İnsan kimliği hatıralarla oluşur. Aile bu bakımdan hatıraların evidir. Bir evi “yuva” yapan da budur.
 
Ancak şimdilerde herkesin aklı karışık… Bir “ahlaki panikler çağı”nda yaşıyoruz: Eyvah, aile elimizden kayıp gidiyor mu? Çocuklarımız hiç de bizim çocukluğumuzu hatırlatmıyor, yoksa onlara kötü bir şey mi oldu? Anne ve babalarda sürekli “Bir şeyler yanlış mı gidiyor?” hissi, hatta “yeterince iyi olamama” kaygısı…
 
Kemal Sayar, Hatıraların Evi–
Günümüzde Aile ile bu akıl karışıklığını bir nebze hafifletmeye çalışıyor. Sorulara ve cevaplara ışık tutan bu kılavuz kitap, evden yuvaya giden yolu aydınlatıyor.
 

Hatıraların Evi
Günümüzde Aile isimli 286 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Kemal Sayar tarafından kaleme alınmıştır. KAPI YAYINLARI yayınevinin 14.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Hatıraların Evi
Günümüzde Aile isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan İhmal Edilen Anahtar Yaratıcılık ve Yıkıcılıkta Çocukluk Travmalarının İzini Sürmek pdf oku indir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hatıraların Evi Günümüzde Aile pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.