02:02 Ayçiçeği Karnavalı (Cep Boy) pdf oku indir

tarafından
9
02:02 Ayçiçeği Karnavalı (Cep Boy) pdf oku indir

“Güvenli kozamdan çıkmıştım, kanatlarım arkamda büyüyordu ve uçmaya hazır olduğumu biliyordum.”
 
Dış görünüşleri birebir benzese de hayatları ve hayalleri bir o kadar farklıydı. Dolunay yıllar sonra ayrı düğtüğü ikiz kardeşini bulmuş ve küçük bir aksilikle kendini onun hiç bilmediği hayatının ortasına savurmuştu.
 
Lüks ve konfor içinde büyüyen Dolunay’ın tek istediği kardeşi hakkında bilgi sahibi olmaktı. Ancak ahşap bir evde kimsesiz çocuklarla birlikte yaşadığını öğrendiği Çiçek’in hayatı tahmin ettiğinden daha zordu ve sakladıkları bununla sınırlı değildi.
 
Dolunay kardeşinin sırlarını keşfederken oynadığı oyun tanık olduğu fedakarlık, dostluk ve kalbini ilk kez bu kadar hızlı attıran duygularla onun için bir karnavala dönüşür.
 
Kaçtığı hayatına dönüp bu oyuna bir son mu verecekti yoksa ayçiçeği gibi yüzünü güneşe dönebilecek miydi? 
 

02:02 Ayçiçeği Karnavalı (Cep Boy) isimli 360 sayfadan oluşan kitap ; N. G. Kabal tarafından kaleme alınmıştır. MARTI YAYINLARI yayınevinin 19.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. 02:02 Ayçiçeği Karnavalı (Cep Boy) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan 01:01 Bugün Adımı Sen Koy (Cep Boy) pdf oku indir başlıklı makalemizde 01:01 Bugün Adımı Sen Koy (Cep Boy) indir, 01:01 Bugün Adımı Sen Koy (Cep Boy) oku ve 01:01 Bugün Adımı Sen Koy (Cep Boy) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

02:02 Ayçiçeği Karnavalı (Cep Boy) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.