Ölüm Defteri 10 (Death Note) pdf oku indir

tarafından
4
Ölüm Defteri 10 (Death Note) pdf oku indir

Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünyada bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) yayınladığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en önemli manga serilerinden biridir.

Bu deftere adı yazılanlar ölür… Ölüm Tanrısı Şinigami Ryuk’un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: DEATH NOTE (ÖLÜM DEFTERİ). Bu doğaüstü defteri bulan ve dünyadaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif arasındaki muhteşem mücadele böyle başlar.

SPK merkezinde Kira müritleri tarafından kuşatılan Near şaşırtıcı bir yöntemle sıkıntıyı aşar!? Near yeni L’in, yani Light’ın Kira olabileceğinden şüphelenir. Şüphesini operasyon ekibiyle de paylaşarak onların da Light’tan şüphelenmesini sağlamaya çalışır. Diğer yandan Light üzerindeki baskıyı azaltmak için Death Note’u yine bir başkasına vermek zorunda kalır. Fakat bu kez Kira ona kalpten inanan insanlar arasından bir çömez seçer. Seçtiği kişiyle doğrudan iletişim kurma olanağı olmayan Light Kira’nın hedefine gönülden bağlı olan bu çömeze tamamen bel bağlamak zorundadır. Bu yeni hamle Light’ı ideal dünyaya yakınlaştırabilecek mi?
 

Ölüm Defteri 10 (Death Note) isimli 192 sayfadan oluşan kitap ; Tsugumi Ooba tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR yayınevinin 11.01.2017 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Ölüm Defteri 10 (Death Note) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Ölüm Defteri 10 (Death Note) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.