Dem pdf oku indir

tarafından
6
Dem pdf oku indir

“Bazı şeylerin hayali güzeldir, kendisi değil…
Her şey bir hayalle başladı aslında. Önce aşkı hayal ettim. Sonra bir âşık ve hayalime aşk ettim sonra. Sana anlattıklarım bir hurafeye dönüşmüş garip bir mezarın hikâyesi… İnanmak zor belki, lakin inanmamak daha zor.
İstanbul; aşkın gönle düştüğü şehir, aşkın hayalle örtüştüğü, ölümle buluştuğu şehir… Her taşında bir aşkın izi var. Aşk var kâri, aşk var. Şükür ki var. Ve ben işte İstanbul’un bu aşklarının efsaneye düşmüş hâlini anlattım sana.
Aşk… Ve ölüm… Ve hikâye… Bil ki aşk için gönül lazımdır, gönlü bilmek lazımdır ve bilmek için de ölmek lazımdır. Demem o ki aşk gönlün, ölüm de ömrün zekâtıdır. Ve aşk gönlün; ölüm de ömrün kirini alır da gider.
Bu yazdıklarımın hepsi doğrudur demiyorum sana. Doğru ve gerçek olanları da var elbet. Lakin ben yalnızca hayal ediyorum. Zira bazı şeylerin hayali güzeldir, kendisi değil.”
Fatih Duman, Dem’de, sizi, Telli Baba’nın gizem ve hüzün dolu öyküsünü okumaya davet ediyor…
 

Dem isimli 136 sayfadan oluşan kitap ; Fatih Duman tarafından kaleme alınmıştır. NESİL YAYINLARI yayınevinin 16.03.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Dem isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Theogonia - İşler ve Günler ( Karton Kapak ) pdf oku indir başlıklı makalemizde Theogonia - İşler ve Günler ( Karton Kapak ) indir, Theogonia - İşler ve Günler ( Karton Kapak ) oku ve Theogonia - İşler ve Günler ( Karton Kapak ) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dem pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.